Meble w 3D

Wszyscy lubimy mieszkać i pracować w funkcjonalnie urządzonych i solidnie przemyślanych wnętrzach. Pomysłów na to, jak stworzyć sobie idealne miejsce do pracy i wypoczynku jest cała masa, ale tylko część z nich da się zrealizować.

www.logispolska.pl naprawiane maszyny http://www.rol-bud.net/serwis-maszyn/ serwis maszyn budowlanych

Konsument nie ma bowiem tak szerokich możliwości personalizowania wyposażenia wnętrza jak mógłby chcieć. Sytuację może jednak zmienić druk 3D, którym coraz żywiej interesuje się przemysł meblarski.

Na ten moment produkcja mebli tradycyjnymi metodami fabrycznymi nie jest zagrożona, jednakże mniejsze pracownie już eksperymentują. O ile wytwarzanie przy pomocy dostępnych już drukarek mebli z tworzyw sztucznych możemy sobie bardzo łatwo wyobrazić, o tyle produkcja modeli drewnianych to już zupełnie inna bajka.

I tu jednak dzieje się sporo – niektórzy twórcy projektów związanych z wydrukami w trzech wymiarach chwalą się, iż opracowali technikę druku z użyciem naturalnego drewna. Po dopracowaniu innowacyjnego rozwiązania wytwarzanie ekologicznych i estetycznych sprzętów dla domu i biura może stać się faktem.

wynajmujemy przyssawki na zlecenie wynajem przyssawek zleć wynajem przyssawek