Plug and print

http://www.ewpa.pl/seria_rtv_-_pojazdy_uzytkowe.html

Domowa drukarka 3D to niemała inwestycja, a im wyższej klasy urządzenie i im większe ma możliwości techniczne, tym koszty muszą wzrosnąć. Zdaniem niektórych realna użyteczność druku trójwymiarowego w warunkach domowych jest ograniczona.

zestawy narzędzi Zamienne części manitou to doskonały wybór

Jeśli przyjąć takie założenie, to kompaktowe drukarki stają się w tym momencie drogimi gadżetami i rodzajem technicznej fanaberii. Załóżmy jednak, że Kowalski kupując sobie takie urządzenie będzie z niego korzystał w konkretnych celach.

Co cechuje dobrą domową drukarkę? Przede wszystkim powinna być ona prosta w obsłudze. Do nabywcy dociera ona jako kompletny produkt, którego nie trzeba składać we własnym zakresie.

Po podłączeniu do prądu i komputera jest ona praktycznie gotowa do użycia. Taki tryb pracy określa się mianem plug and print (podłącz i drukuj).

Oczywiście na dysku komputera trzeba zainstalować specjalne sterowniki oraz oprogramowanie, dzięki któremu będzie można cieszyć się pełnymi możliwościami sprzętu. Potem wystarczy tylko przejść do konkretów i zacząć tworzyć spersonalizowane przedmioty.

termokurcz.śmię.com.pl